Groepskalender » Groepskalender

Aankomende activiteiten


Sat, Dec. 21, 2019 - Kerstvakantie: GEEN opkomst
All Day

Tijdens de kerstvakantie zijn er geen opkomsten :-(


Fri, Dec. 27, 2019 - Kerstvolleybal toernooi
From:  00:00:00
To:  00:00:00

Tijdens de kerstvakantie organiseerd de Reggegroep altijd een volleybal toernooi voor RSA, Stam, Roverscouts en leiding uit de hele regio


Sat, Dec. 28, 2019 - Kerstvakantie: GEEN opkomst
All Day

Tijdens de kerstvakantie zijn er geen opkomsten :-(


Sat, Jan. 4, 2020 - Eerste opkomst 2020
All Day


Sat, Jan. 25, 2020 - Ouder/Kinddropping
From:  18:00:00
To:  23:59:00


Sat, Feb. 15, 2020 - Voorjaarsvakantie: WEL opkomst
All Day


Sat, Feb. 22, 2020 - Voorjaarsvakantie: WEL opkomst
All Day


Mar. 2 — 7, 2020 - Jantje Beton Collecte
All Day


Mar. 13 — 14, 2020 - NL Doet
All Day


Sat, Mar. 28, 2020 - Groepsmaaltijd
All Day


Fri, Apr. 24, 2020 - St. Jorisdag
From:  18:00:00
To:  20:00:00


Mon, May. 4, 2020 - Dodenherdenking
From:  18:00:00
To:  20:30:00