Groepskalender » Groepskalender

Aankomende activiteiten


Sat, Aug. 31, 2019 - Geen opkomst ivm Strongman Run
All Day

Geen opkomst mogelijk i.v.m. niet bereikbaarheid van blokhut


Sat, Sep. 7, 2019 - Eerste opkomst na de vakantie
All Day

Opkomt tijden zijn het zelfde als voor de vakantie


Sat, Sep. 14, 2019 - Overgang
From:  14:00:00
To:  16:30:00

De oudste kinderen zullen overvliegen naar een nieuwe speltak


Sat, Sep. 21, 2019 - LjHW inschrijfdag
From:  11:00:00
To:  14:30:00


Sat, Sep. 28, 2019 - Vossenjacht onderbouw
From:  00:00:00
To:  00:00:00


Oct. 18 — 20, 2019 - Jota/Joti
All Day


Sat, Oct. 19, 2019 - Herfstvakantie: WEL opkomst
All Day

In de herfstvakantie gaan de opkomsten gewoon door.


Sat, Oct. 26, 2019 - Herfstvakantie: WEL opkomst
All Day

In de herfstvakantie gaan de opkomsten gewoon door.


Sat, Nov. 2, 2019 - Natuurwerkdag
All Day


Sat, Dec. 21, 2019 - Kerstvakantie: GEEN opkomst
All Day

Tijdens de kerstvakantie zijn er geen opkomsten :-(


Fri, Dec. 27, 2019 - Kerstvolleybal toernooi
From:  00:00:00
To:  00:00:00

Tijdens de kerstvakantie organiseerd de Reggegroep altijd een volleybal toernooi voor RSA, Stam, Roverscouts en leiding uit de hele regio


Sat, Dec. 28, 2019 - Kerstvakantie: GEEN opkomst
All Day

Tijdens de kerstvakantie zijn er geen opkomsten :-(